ART / Lithographs / Litograph in colors 12983190
nr 1298 3190
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed, ej numrerad, sheet: 43x30,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, ej numrerad, bladets mått: 43x30 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 500
Monday December 16 2019
at 19:57:53
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr